Гроші до зарплати на карточку

Гроші до зарплати на карточкуГроші до зарплати на карточку

Гроші до зарплати на карточку в Україні онлайн Ви зможете отримати на протязі декількох хвилин. Все залежить від того, яка у Вас банківська карта та якого банку. Зазвичай при відкритті банківської карти, працівники банку ознайомлюють з тарифами та можливостями тієї чи іншої банківської карти, а також чи моживо відкрити на неї кредитний ліміт. Розглянемо варіанти  швидких кредитів, які можливо отримати в найкоротші сроки на Вашу діючу банківську карту (будем вважати, що у Вас є відкрита діюча банківська карта, якщо Вам потрібно замовити кредитну карту, перейдіть …)

Як відкрити кредитний ліміт на банківській карті

Відкриття кредитного ліміту, це один з найдешевших варіантів фінансування під назвою «Гроші до зарплати на карточку». Зверніть увагу, якщо у Вас є банківська карта на яку Ві отримуєте зарплату, пенсію, соціальні виплати — радимо в першу чергу, взнати на колл-центрі Банка імітента можливість відкриття кредитного ліміту та як ним скористатись. Якщо у Вас цьому банку відкритий зарплатній проєкт- Вам не потрібно буде надавати додаткових документів, яле в любому випадку проконсультуйтесь з працівником Банку. Обовязково  уточніть про наявність «льготного»  — без процентного періоду (в більшості банків він становить 50-55 днів) .

Якщо у Вас нема зарплатної карточки, як відкрити кредитний ліміт на звичайній банківській карті?

1) Перш за все зателефонувати на гарячу лінію банку , який випустив (видав) Вашу картку, номера вказані на звороній стороні банківської карти (безкоштовні по Україні) та скористатись порадами працівника банку.

2) Якщо у Вас банківська карта Приватбанку (одні із самих популярних карток в Україні): Картка Універсальна або Картка Приватбанк Голд, то Ви зможете відкрити собі кредитний ліміт на протязі 5 хвилин, скориставшись Приват 24 (розмір ліміту від 1000 до 20000 грн)

3) На банківських карта Альфа-банк Україна також є відкритий або є можливість відкрити кредитний ліміт від 1000 до 75 000 гривень. Интернет — банкінг Мій АльфаБанк

Мікрокредити або займи онлайн на карту

Якщо на банківській карті нема можливості відкрити кредитний ліміт а Вам потрібна невелика сумма на короткий період часу ще одним варіантом «Гроші до зарплати на карточку» (крім позичити) є мікрокредити або займи онлайн на карту (Вартість такх кредитів значно дорожча за попередні варіанти). На сайті ifindok   Вы зможете знайти та ознайомитись з декількома кредитними программами видачі займів на карту:

  • прийняття рішення та видача займа до 60 звилин;
  • сумма кредиту до 8000 гривень (зверніть увагу сума першого займу від 300 до 3000 грн.)
  • срок кредитування від 1 до 30 днів
  • без додаткових документів — потрібно тільки заповнити заяву (анкету) в інтернеті
CreditUP (КредитАп)   займи MoneyVEO(Манівео) займи MoneyBoom(Манібум) займи
Гроші до зарплати на карточку Гроші до зарплати на карточку Гроші до зарплати на карточку

Статті на тему:

Деньги на карту до зарплаты

Кредит онлайн на банковскую карту в Украине за 20 минут

 

 

Comments are closed.