Кредит готівкою

Кредит готівкою в Україні

Кредит готівкою   Кредит готівкою — це грошові кошти, які видаються на обумовлений період часу позичальнику банком або кредитною компанією за обумовлену договором плату. Кошти видаються готівкою самому позичальнику в касі банку (компанії) або перераховуються на банківську карту.

 Серед фінансових установ Украиїни, які можуть видавати кредит готівкою виділяють банківські кредити готівкою: Альфа банк Украиїна, Ідея банк, ОТП банк та микрокредити готівкою, що видають мікрокредитні організації: Швидко Гроші, Бистрозайм, Кешпоінт, Глобал Кредит.

 Взяти кредит готівкою

 Основною перевагою готівкових кредитів, які отримуються через інтернет, це економія часу, потенційний позичальник повинен заповнити просту анкету, та дочекатись онлайн рішення. Йому не потрібно бігати по банкам чи кредитним організаціям, а просто використовуючи свій комп»ютер відправити заявку в потрібну фінансову установу: кредит готівкою Альфа банк, кредит готівкою Приватбанк або Ощадбанк, або навіть в декілька банків зразу. Таку можливість надає безкоштовно сервіс Finline

[go_pricing id=»2016_07_12_1″]

При отриманні позитивного рішення, зайти в найближче відділення з документами та забрати необхідні гроші.

Кредит готівкою онлайн швидко:

   Якщо, Вам потрібен кредит готівкою швидко та не в великій суммі — до 10000 гривен і срок користування коштами буде до 15-30 днів, Вам підійде займ готівкою від мікрофінансової компанії. Для оформлення такого кредиту від позичальника тільки потрібно мати паспорт та код ІНН. Відправте заявку через інтернет та заберіть гроші в найближчому відділенні МФО.

[go_pricing id=»2016_08_7_1″]

Кредити онлайн видаються без застави та довідок про доходи, срок оформлення їх від 10 до 30 хвилин, але простота та швидкість їх має свою ціну. Вартість швидких кредитів становить від 0,5% до 2% в день. Позичальник зможе значно виграти по ціні, якщо буде використовувати бонус коди або акційні пропозиції. Також потрібно ретельно прочитати умови видачі та погашення готів-кових кредитів.

Зважайте на те, що перший кредит може бути меньший ніж максимальна сумма займа. Срок кредитування, як правило, не перевищує 30 днів. Кожна компанія має якусь свою перевагу, перед конкурентами, перегляньте умови кредитування та виберіть собі вигідний кредит онлайн.

 

Переваги готівкового кредитування через інтернет:

  • Доступність, використовуючи мережу інтернет ви швидко можете замовити кредит в любому великому місті України, самими популярними звичайно — кредит готівкою Київ, кредит готівкою Львів, Дніпро або кредит Харків
  • Мінімальна кількість документів — це кредит готівкою без довідки про доходи, не потрібно робити запроси до бухгалтерії та чекати на підписання, вигідно якщо у вас є не офіційні доходи. Для оформлення потрібно мати діючий паспорт та доівідку ІПН
  • Економність — кредит готівкою без застави, в деяких позиціях ви можете суттєво виграти, при оформленні швидких кредитів не потрібно витрачати кошти на нотаріусів та різні оцінки майна.

Comments are closed.