Кредити Moneyveo — гроші до зарплати на карточку до 10000 грн

гроші до зарплати на карту Кредити MoneyveoКредити Moneyveo — гроші до зарплати на карточку до 10000 грн

    Кредити Moneyveo.ua один з самих популярних кредитних ресурсів України і не тільки завдяки рекламі на телебаченні. Умови кредитування які пропонують в кредитній компанії Манівео, дуже прості та доступні, а оформлення кредиту займає від 8 до 15 хвилин від заявки до поповнення Вашої карточки. Максимальна сумма кредиту для постійних клієнтів становить до 10000 гривень., але новий клієнт зможе взяти перший раз не більше 3000 грн. Про кредити Манівео

Кредити Moneyveo.ua для нових клієнтів:

Для того, щоб залучити нових клієнтів пропонує дуже привабливі умови та акції — ви зможете взяти кредит з знижкою від 60% на відсоткову ставку або під кредитну ставку від 0,02% в день, що дуже вигідно. Строк на який моливо оформити кредити Манівео.уа від 1 до 30 днів.

[go_pricing id=»2016_07_15_02″]

Кредити Moneyveo мають конкурентів, основні з них:

    СС лоан — це міжнародна кредитна компанія, яка також віидає мікрокредити з максимальною сумою до 10000 грн та на срок до 30 днів. Основні умови на сторінці CCloan.ua. Особливістю, що вирізняє кредитну программу СС лоан — це також знижки та акції для нових клієнтів до 50% на відсоткову ставку та постійний розіграш цінних подарунків, смартфонів та ін.

     Ще одним з цікавих кредитних проєктів який позіціонує себе як кредит — «гроші до зарплати на карточку» можна назвати фінансову компанію — Cash-Point. Ці кредити можуть відаватись як на банківську карту так і як кредити готівкою, що зручно при оформленні швидкого кредиту в відділенні. Максимальна сума кредиту трішки меньша ніж в конкурентів і становить до 7000 гривен. Цікавою фішкою кредитів Кешпоінт, є наявність декількох кредитних продуктів, де позичальник може вибрати собі кредит з привабливими умовами.

Кредити Moneyveo

   Як швидко взяти кредит онлайн Манівео, ССлоан, Кешпоінт та що потрібно для цього?

    Для оформлення мікрокредитів онлайн з позичальника просять мінімум документім — як правило, це оригінал паспорта та довідка ІНН, позичальник, як мінімум має бути повнолітнім, від 18 років (деякі компанії, мають вищі умови), позичальник повинен мати громадянство України, а також мати мобільний телефон, доступ до інтернету та свою діючу банківську карту, на яку мають зараховуватись кошти. Всі швидкі кредити онлайн видаються без довідок про доходи (хоча компанії висувають умову, що позичальник мав постійний дохід, але його документально підтверджувати не потрібно), без застави та без поручителів.

 Для швидкого оформлення кредиту через інтернет, Вам потрібно натиснути кнопку оформити, ознайомитись з умовами кредитування та погашення кредитів (обов»язково), вибрати необхідну суму мікрокредиту та срок на який видається кредит, заповнити просту анкету-заявку, дочекатись рішення про видачу кредита — до 20 хвилин. Взяти гроші.

Category: Все о кредитах

Leave a Reply